Ambona

Ambona

Ambona, zdj. INTERURBAN

Projekt o enigmatycznej nazwie Ambona jest dziełem architektów z pracowni INTERURBAN, którzy dołożyli wszelkich starań, by zapewnić inwestorom nietuzinkową i nieco bajkową przestrzeń do życia. Kto z nas nie chciałby, na wzór bohaterów baśni, mieszkać w wieży pośrodku malowniczych łąk?

Dom Ambona to projekt domu jednorodzinnego, który docelowo ma znaleźć się w okolicach Borów Tucholskich. Spośród innych projektów domów wyróżnia go niezwykła forma – jest on bowiem sześcienną wieżą w bardzo prostym i skromnym charakterze. Część elewacji została przeszklona, by zapewnić widoki na piękną okolicę i dobre doświetlenie wnętrz, pozostała zaś zostanie pokryta deską modrzewiową w oryginalnym, ciemnym kolorze.

Ambona, zdj. INTERURBAN

Co istotne, Ambona zostanie złożona z najnowszej generacji prefabrykowanych modułów, wykonanych z litego drewna. Konstruowanie domu z gotowych paneli nie tylko obniży koszty budowy, ale także znacznie ją przyśpieszy – dom może powstać bowiem zaledwie w kilka dni.

Ambona, zdj. INTERURBAN

Dom został podzielony na konkretne strefy – strefę pracy, relaksu, snu i zabawy. Pozwala to dobrze wykorzystać niewielką powierzchnię każdego z trzech pięter budynku oraz zorganizować życie tak, by było jak najbardziej komfortowe.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.