Architect Sugar Architectural Visualization Award

Architect Sugar Architectural Visualization Award

Materiały organizatora

Platforma Buildner zaprasza architektów, urbanistów, studentów oraz wielbicieli architektury do udziału w konkursie Architect's Sugar Architectural Visualization Award. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Wizualizacje architektoniczne są ważną częścią branży, pozwalając architektom i projektantom na wyrażenie swojej kreatywności i inspiracji. Są ważnym narzędziem, które pozwala projektować bez ograniczeń, tworzyć skomplikowane przedstawienia budynków, a nawet całych miast.

Nagroda Architect's Sugar Architectural Visualization Award to pierwszy konkurs z serii wyzwań architektonicznych, do którego zaproszeni są entuzjaści projektowania i profesjonalni architekci. Uczestnicy mogą przesłać dowolną wizualizację, którą stworzyli, i z której są dumni. Wizualizacja może przedstawiać wszystko, co jest związane z architekturą lub urbanistyką. Zwycięzcy i osoby wyróżnione oraz ich prace zostaną przedstawione w mediach portalu Buildners.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Nie są wymagane kwalifikacje zawodowe. Propozycje projektowe mogą być opracowywane indywidualnie lub przez zespoły (maksymalnie 4 członków). Korespondencja z organizatorami musi być prowadzona w języku angielskim.

W konkursie przewidziane są nagrody pieniężne w puli o wysokości 5 tys. euro. Zgłoszenia do konkursu potrwają do 10 listopada 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.