Sydney Plaza

Sydney Plaza

zdj. Adjaye Associates

Adjaye Associates i artysta Daniel Boyd zaprojektowali Sydney Plaza, nowe centrum społeczne w dzielnicy Redfern w Sydney. Budynek będzie służył społeczności Aborygeńskiej i mieszkańcom dzielnicy, oferując przestrzenie do spotkań, edukacji, kultury i rozrywki.

Sydney Plaza będzie składać się z kilku budynków, w tym dużej hali, która może pomieścić setki osób, przestrzeni handlowych, restauracji i kawiarni, a także pomieszczeń biurowych i warsztatów. Projekt ma na celu zintegrowanie architektury z kulturą i dziedzictwem Aborygeńskim, a także uwzględnienie potrzeb społeczności.

zdj. Adjaye Associates

 

Budynek będzie wykonany z materiałów, które odnoszą się do lokalnej architektury i kultury Aborygeńskiej. Fasada będzie zdobiona wzorami autorstwa artysty Daniela Boyda, którego prace nawiązują do historii i dziedzictwa Aborygeńskiego.

zdj. Adjaye Associates

 

Projekt Sydney Plaza ma na celu zbudowanie trwałego dziedzictwa dla społeczności Aborygeńskiej i mieszkańców dzielnicy Redfern, a także stworzenie nowej przestrzeni społecznej, która zachęci do spotkań, kultury i edukacji.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.