Architectural Visualization Award

Architectural Visualization Award

Materiały organizatora

Stwórz najlepszą wizualizację architektoniczną i wygraj nagrodę w wysokości 3 tys. euro! Platforma konkursowa Architecture Competition zaprasza do udziału w konkursie Architectural Visualization Award.

Przedmiotem konkursu Architectural Visualization Award jest stworzenie wizualizacji architektonicznej na najwyższym poziomie. Uczestnicy będą musieli wykorzystać znajomość programów graficznych oraz swoje zdolności artystyczne. Konkurs określany jest jako „silent contest” – oznacza to, że nadesłanym pracom nie powinny towarzyszyć opisy ani wyjaśnienia autorów. Skończone dzieło powinno jasno przekazywać idee i koncepcje.

W konkursie przyznane zostaną następujące nagrody:

 

  • I miejsce - 3.000 $
  • I miejsce - 1.500 $
  • III miejsce - 500 $
  • 6 honorowych wyróżnień

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać uprawnień ani licencji. Udział w konkursie jest płatny. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.