Award for Excellence in Architectural Design

Award for Excellence in Architectural Design

Materiały organizatora

Organizatorzy konkursu Award for Excellence in Architectural Design zachęcają studentów do udziału w rywalizacji! Konkurs ma na celu wyłonić i wyróżnić spośród uczestników tych, którzy dążą do doskonałości w projektowaniu.

Punkt lub kropka jest główną składową formy. Studentów architektury postrzegamy właśnie jako te kropki z potencjałem do tworzenia architektury, która będzie inspirować. Stąd nazwa „archidots”. Staramy się być przestrzenią dla studentów, którzy rozpoczęli swoją przygodę z architekturą i wierzą, że ich pomysły są jedyne w swoim rodzaju. Co roku miliony studentów zapisują się na studia architektoniczne. Przez cały czas studiów tworzą wspaniałe dzieła architektury i designu, które pozostają jednak niezauważone i nieodkryte” – piszą organizatorzy konkursu, którego celem jest odkrywanie i promowanie młodych talentów.

Konkurs jest prowadzony w języku angielskim. Obowiązują opłaty rejestracyjne, w wysokości do 30 PLN – ich wysokość jest uzależniona od kryteriów opisanych w zasadach konkursu. Termin zgłaszania się do konkursu mija 15 września 2022. Zgłoszenia, kalendarium i wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.