Bajkowa restauracja. Konkurs

Bajkowa restauracja. Konkurs

Plakat wydarzenia

Platforma UNI zaprasza miłośników projektowania, studentów kierunków architektonicznych oraz młodych architektów do udziału w konkursie na wizję wyjątkowej restauracji inspirowanej bajką  Josepha Jacobsa o Jasiu i magicznej fasoli.

W trakcie tego wyzwania konieczne będzie dokonanie przełamania normalnej antropometrii przestrzeni. Projektowanie tego typu przestrzeni wymaga otwartego umysłu, który poradzi sobie z anomaliami konstrukcyjnymi bez zmiany swojej oryginalnej wizji na łatwiejszą” – piszą organizatorzy konkursu. W istocie, przed uczestnikami stoi trudne zadanie. Będą musieli bowiem połączyć odważne, bajkowe wizje z praktycznym podejściem.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, zatem jego zwycięzcy nie będą mieli okazji zrealizować swojego projektu. Czekają na nich jednak nagrody pieniężne, których pula wynosi 24 tys. USD. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.