Building Design Competition 2022

Building Design Competition 2022

Materiały organizatora

Ogłoszono otwarcie zapisów do konkursu Building Design Competition (IDBC) 2022. Do konkursu zaproszeni są studenci kierunków związanych z projektowaniem. Konkurs jest otwarty dla studentów z całego świata.

Architektura dotyka wszystkich aspektów naszego życia, ponieważ tworzy miejsca, w których mieszkamy, pracujemy i bawimy się. International Building Design Competition (IDBC) 2022 to otwarty konkurs, w którym studenci z całego świata mogą na nowo zaprojektować swoje środowisko architektoniczne przy użyciu technologii takich jak Computational BIM, Augmented Reality i Virtual Reality, Platformy Game Engine, Robotic Process Automation i Common Data Environment” – piszą organizatorzy konkursu.

Uczestnicy mają swobodę wyboru miejsca realizacji projektu w swoim kraju i preferowanej typologii budynków. Muszą jednak wziąć pod uwagę trzy aspekty, które są niezwykle ważne dla jurorów konkursu: zrównoważony projekt, projektowanie z uwzględnieniem wymagań produkcji i montażu oraz integrację dostaw cyfrowych. Konkurs IBDC 2022 jest otwarty dla wszystkich stacjonarnych studentów uczelni wyższych na całym świecie. W konkursie mogą wziąć udział zespoły złożone z minimum 3 osób.

Dla zwycięzców IDBC przewidziane są następujące nagrody:

  • I Nagroda -  8.000 SGD
  • II Nagroda - 6.000 SGD
  • III Nagroda - 4.000 SGD
  • 3 nagrody specjalne za zrównoważony projekt budowlany - 2.000 SGD
  • 6 nagród pocieszenia - 500 SGD

Termin rejestracji mija 30 czerwca 2022 r. Formularze zgłoszeniowe, kalendarium i więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.