Sansusi Forest Food Court. Konkurs

Sansusi Forest Food Court. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma Buildner zaprasza do udziału w konkursie Sansusī Forest Food Court, którego przedmiotem jest projekt foot court na festiwalu współczesnej muzyki klasycznej.

Festiwale muzyczne są ogranizowane na całym świecie, dzięki czemu wielbiciele muzyki mogą spotkać się i zobaczyć swoje ulubione zespoły i artystów na żywo, w otoczeniu innych fanów. Choć najbardziej popularne festiwale goszczą zespoły wykonujące muzykę rockową lub popularną, organizowane są również festiwale muzyki klasycznej.

Sansusī jest festiwalem poświęconym świętowaniu klasycznej i współczesnej muzyki kameralnej w nowoczesnej oprawie festiwalowej. Zainaugurowany w 2014 roku festiwal Sansusī odbywa się co roku na Łotwie i ma na celu stworzenie pierwszego na świecie alternatywnego festiwalu muzyki kameralnej. Łączy w sobie muzykę kameralną – formę muzyki klasycznej komponowaną na niewielką grupę instrumentów – ze swobodą typowego festiwalu rockowego.

Konkurs Sansusī Forest Food Court jest prowadzony we współpracy z zarządem festiwalu. Architekci i projektanci mają za zadanie stworzyć strukturę food court, która funkcjonowałaby jako centrum festiwalu. Konstrukcja musiałaby nadawać się do ręcznego montażu i powinna być wykonana z trwałych materiałów. Projekty powinny odzwierciedlać ducha festiwalu, a jednocześnie być dobrym przykładem ekologicznych praktyk budowlanych i zrównoważonego projektowania.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Nie są wymagane żadne kwalifikacje zawodowe. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.