Community Park w Dallas. Projekt Studio-MLA

Community Park w Dallas. Projekt Studio-MLA

Fair Park obecnie, zdj. Fair Park Dallas

Pracownia architektury krajobrazu Studio-MLA zostało zaproszone do zaprojektowania nowego Community Park w Fair Park w Dallas w Teksasie. Obiekt powstanie na miejscu dawnego obszernego parkingu – miejsca parkingowe dla niemal tysiąca samochodów zastąpi wysokiej jakości przestrzeń publiczna, oferująca bezpłatne programy dla dzieci, dorosłych i seniorów.

Studio-MLA przy projekcie będzie współpracować z architektami krajobrazu z Dallas Studio Outside, architektką Allison Grace Williams, zespołem z FAIA i studiem buildingcommunityWORKSHOP. Twórcy projektu wierzą, że duży i zróżnicowany zespół pozwoli stworzyć plan dopracowany w najmniejszym szczególe. Projekt Community Park obejmuje przestronne tereny zielone, plac zabaw dla dzieci z interaktywną fontanną, mały pawilon, w którym będą odbywać się zamknięte wydarzenia oraz mobilne stoły i krzesła.co

Koncept Community Park, Studio-MLA

 

„Czujemy się zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani do stworzenia tego, co stanie się nowym cennym klejnotem Fair Park, przeznaczonym dla lokalnej społeczności i całego regionu Dallas. Nasz dobrze ze sobą współpracujący, wyjątkowy zespół wybitnych projektantów w swoich planach stara się odzwierciedlić potrzeby i aspiracje społeczności. Poprzednie wysiłki wielu innych projektantów przygotowały grunt pod tę inwestycję; cieszymy się, że możemy kontynuować ich śmiałe plany, współtworząc to wspaniałe miejsce – nowy Park, który szanuje przeszłość i spogląda w przyszłość” - mówi Mia Lehrer z firmy Studio-MLA.

Koncept Community Park, Studio-MLA

 

.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.