Delight. Konkurs na projekt Muzeum Czekolady

Delight. Konkurs na projekt Muzeum Czekolady

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza miłośników projektowania i młodych architektów do udziału w konkursie Delight. Jego uczestnicy podejmą próbę zaprojektowania Muzeum Czekolady.

Przedmiotem konkursu jest projekt Muzeum Czekolady, który będzie nawiązywał do tradycji przygotowywania czekolady, przy jednoczesnym zachowaniu trendów i wymagań funkcjonalnych obowiązujących współcześnie.

„Muzeum Czekolady ma na celu podkreślenie tradycji i marzeń w przestrzeniach pobudzających wyobraźnię i kreatywność zwiedzających. Głównym wyzwaniem jest zaprojektowanie miejsca integrującego kulturę i zacieśniającego ludzkie więzi poprzez miłość do czekolady. Zaprojektuj muzeum, które opowie historię produkcji czekolady, a także zaspokoi apetyty zwiedzających” – piszą organizatorzy.

Uczestnicy konkursu mogą swobodnie eksperymentować z materiałami i układem projektu. Konkurs ma charakter koncepcyjny, zwycięzcy otrzymają jednak nagrody pieniężne. Termin zgłoszeń do konkursu mija 7 marca 2022 roku, prace natomiast należy złożyć do 8 marca 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.