Dom w Sierakowie

Dom w Sierakowie

zdj. Trabendo

Dom w Sierakowie autorstwa pracowni Trabendo jest zlokalizowany w malowniczej okolicy, obfitującej w lasy i łąki. Budynek o powierzchni 180 metrów kwadratowych zaprojektowany został z myślą o umożliwieniu spotkań dużej rodziny i życiu w bliskości z naturą.

Złożona z czterech części bryła budynku wkomponowana jest w naturalne otoczenie. Elewacja frontowa pokryta została efektowną cegłą i drewnem, które podkreśla naturalny charakter domu. Wewnątrz znajduje się przestronna część dzienna, która łączy się z kuchnią i jadalnią. Duże przeszklenia w salonie pozwalają na podziwianie pięknej okolicy oraz wpuszczają do wnętrza dużo naturalnego światła.

zdj. Trabendo

 

Dużym atutem domu jest patio, które umożliwia relaks i wypoczynek na świeżym powietrzu. Został on wyposażony w wygodne meble ogrodowe oraz oświetlenie zewnętrzne, co pozwala na korzystanie z niego również wieczorem. Forma domu, składająca się z czterech brył utrzymanych w stylistyce współczesnej stodoły, przywodzi na myśl najlepsze wspomnienia z dzieciństwa, oraz kojarzy się z przytulnością i spokojem.

zdj. Trabendo

 

Dom na skraju lasu to przykład idealnego połączenia nowoczesnej architektury z naturalnym otoczeniem. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby mieszkańcy mogli cieszyć się pięknem natury, jednocześnie korzystając z wygody i funkcjonalności nowoczesnego budynku.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.