Domek DIY od firmy Den

Domek DIY od firmy Den

Den Cabin Kit, zdj. Den

Firma architektoniczna zajmująca się projektowaniem niewielkich domków, Den, wprowadziła na ryjek modułowy zestaw do własnoręcznego zmontowania budynku. Zestaw Den Cabin Kit pozwoli na postawienie budynku o niewielkiej powierzchni 10 metrów kwadratowych w zaledwie kilka dni.

Budynek postawiony za pomocą Den Kabit Kit może posłużyć jako domek dla gości w ogrodzie, altanka na działce, mini-pracownia czy miejsce do ćwiczeń. Projekt – oprócz wielu zalet praktycznych – jest również niezwykle intrygujący wizualnie. Charakteryzuje się drewnianymi, pochyłymi ścianami i dopasowanym do nich trójkątnym oknem. Prefabrykowany w Nowym Jorku zestaw ma wstępnie wywiercone otwory i zawiera wszystko, od drewnianych elementów konstrukcyjnych, które łączą się ze sobą, po śruby, a nawet okucia do drzwi. Firma podtrzymuje, że to właśnie dbałość o najmniejsze szczegóły wyróżnia ich projekt spośród innych, podobnych.

Den Cabin Kit, zdj. Den

 

„Pod maską - lub dachem, ha! - mamy komponenty, które są wycinane z ogromną precyzją. Ten projekt składa się intuicyjnie, a zestaw jest tak kompletny, że zawiera nawet okucia drzwi, śruby i wkręty, dzięki czemu nie trzeba spędzać dodatkowego czasu w sklepie z narzędziami” – oświadcza firma Den.

Den Cabin Kit, zdj. Den

 

Zmontowanie domku nie wymaga od nabywcy niemal żadnych umiejętności z zakresu budownictwa. „Jeśli nie masz żadnego doświadczenia budowlanego, z pewnością możesz to nadrobić wytrwałością i kilkoma przyjaciółmi, którzy pomogą ci w pracy” – mówią architekci. Podkreślają jednak, że nawet tak prosty projekt wymaga uważności i dokładności.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.