Dworzec Roku 2022

Dworzec Roku 2022

Materiały organizatora

Zapraszamy do udziału w konkursie Dworzec Roku 2022. Inicjatywa ma na celu wybranie najlepiej zaprojektowanego i dostosowanego do potrzeb podróżnych dworca kolejowego w Polsce.

Konkurs na „Dworzec Roku” to inicjatywa pokazująca, że polska kolej wsłuchuje się w opinie swoich klientów i stawia ich potrzeby w centrum zainteresowania. Otwarta formuła konkursu na najlepszy dworzec wybierany co roku zwraca uwagę, że polska kolej zmienia się na lepsze. I zyskują na tym wszyscy. Stąd możliwość swobodnego zgłaszania wyróżniających się dworców jest dostępna nie tylko dla głównych użytkowników – czyli podróżnych – ale również wszystkich zainteresowanych: władz samorządowych, organizacji pozarządowych oraz turystycznych, pracowników i sympatyków kolei” – czytamy na stronie organizatora.

Te polskie dworce, które w skutek głosowania podróżnych zostaną odznaczone Nagrodą Publiczności, będą mogły pochwalić się tym tytułem i używać go w materiałach prasowych i promocyjnych. Główny plebiscyt zostanie rozstrzygnięty na podstawie audytów przeprowadzanych przez powołane do tego jury konkursu. Sąd konkursowy doceni praktyczne rozwiązania oraz nowoczesny i efektowny design.

Podróżni, trzymajcie rękę na pulsie i głosujcie na swoje ulubione dworce! Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.