Feel the Music. Konkurs

Feel the Music. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza do udziału w konkursie Feel the Music, którego przedmiotem jest projekt nowoczesnej przestrzeni, która pozwoli osobom niesłyszącym na doświadczanie muzyki.

Większość z nas dorastała z muzyką. Od zawsze jest obecna w naszych domach, w naszym otoczeniu, w publicznym transporcie, a także w przestrzeniach zaprojektowanych specjalnie dla niej – salach, w których możemy cieszyć się występami muzycznymi. […] Ale na świecie jest również wielu ludzi, dla których słuchanie muzyki w tradycyjny sposób jest niemożliwe. Czy da się stworzyć przestrzenie, w których osoby niedosłyszące i głuche będą mogły cieszyć się występami muzycznymi?" - pytają organizatorzy konkursu.

Konkurs Feel the Music zbierze najlepsze projekty przestrzeni, w których muzyka jest nie tylko słyszana, ale także odczuwana, wizualizowana. Organizatorzy zachęcają uczestników do tego, aby w swoich projektach uwzględniali wszystkie ludzkie zmysły, nawet smak i węch. Zaprojektowana przestrzeń musi zawierać miejsca siedzące dla maksymalnie 200 osób. Projekty muszą być funkcjonalne i estetyczne.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 22 sierpnia 2022. Na zwycięzców czekają trakcyjne nagrody. Więcej informacji możecie uzyskać na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.