FurniTeacher. Zaprojektuj mebel edukacyjny

FurniTeacher. Zaprojektuj mebel edukacyjny

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza do udziału w konkursie meblarskim FurniTeacher. Przedmiotem konkursu jest projekt edukacyjnego mebla, który będzie stanowił wyposażenie szkół podstawowych.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie modułowego mebla, które można zastosować w wiejskich i podmiejskich szkołach indyjskich. Projekty powinny przedstawiać efektowne i wygodne meble do użytku dzieci w wieku szkolnych. Oprócz tego, że obiekt powinien pełnić podstawowe funkcje mebla, powinien również mieć potencjał edukacyjny. Akceptowalna jest zarówno pojedyncza forma, jak i kilka mniejszych, które składają się na mebel. Ważne jest również to, aby był on trwały, a jego produkcja – łatwa i opłacalna.

Projekt może być dekonstrukcyjny, modułowy, zdolny wspomagać proces uczenia się, jak i zachęcać do zdobywania wiedzy w grupie. Powierzchnia mebla nie powinna przekraczać 1,2 mkw. Organizatorzy zachęcają projektantów do kreatywnego podejścia do projektów.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, których pula wynosi 24 tys. USD. Konkurs prowadzony jest w języku angielskim. Udział w nim mogą wziąć zarówno studenci, jak i amatorzy i profesjonaliści. Zgłoszenia do konkursu można składać do 1 sierpnia 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.