Graphis. Konkurs

Graphis. Konkurs

Materiały organizatora

UNI zaprasza architektów, projektantów i studentów na drugą edycję konkursu Graphis. Konkurs, którego przedmiotem jest projekt graficzny, który zwizualizuje, w jaki sposób mogły wyglądać podziemia budowli w starożytnym Egipcie.

Obraz jest wart tysiąca słów – oto hasło konkursu Graphis. Wyzwanie ma na celu zainspirować uczestników do podjęcia prób przedstawienia złożonych pomysłów i skomplikowanych emocji za pomocą nieruchomego obrazu. Rozumiemy znaczenie sprawnej komunikacji w erze cyfrowej, dlatego mamy na celu wyróżnienie innowacyjnych pomysłów i technik, które mają zdolność redefinicji pojęć konwencjonalnego projektowania graficznego, a przede wszystkim wywarcie wpływu na innych projektantów” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Do konkursu można zgłaszać prace wykonaną dowolną techniką. Konkurs prowadzony jest w języku angielskim, uczestników obowiązują opłaty rejestracyjne. Pula nagród przewidziana w konkursie wynosi 24 tys. USD. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.