Halt. Konkurs na projekt mostu

Halt. Konkurs na projekt mostu

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza młodych architektów i pasjonatów do udziału w konkursie Halt, którego przedmiotem jest projekt mostu w mieście.

Wyzwaniem dla uczestników będzie stworzenie projektu mostu, który stanie się ciekawym elementem lokalnej turystyki, jednocześnie wnosząc znaczący wkład we wzmacnianie społecznych więzi społeczności. Projekt mostu może być inspirowany kulturą i charakterem miasta. Podczas projektowania należy wziąć pod uwagę ograniczenia wynikające ze względów praktycznych. Wpływ projektu mostu na środowisko musi być minimalny. Nie ma ograniczeń co do typu konstrukcji mostu.

Celem projektu jest ukazanie ciekawej narracji na temat przyszłości społeczeństw i miast w projekcie mostu. Istotne jest również to, że zaprojektowana konstrukcja będzie dostępna wyłącznie dla pieszych i rowerzystów, dlatego musi odpowiadać na ich potrzeby.

W konkursie może wziąć każdy, niezależnie od uprawnień. Udział w konkursie jest płatny. Zgłoszenia można nadsyłać do 21 listopada 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.