Home 2122. Konkurs

Home 2122. Konkurs

Materiały organizatora

Artuminate zaprasza do udział w drugiej edycji konkursu Home 2122. Udział w konkursie może pomóc młodym architektom zrozumieć i przedstawić szerszej publiczności możliwości architektury mieszkaniowej przyszłości.

Najważniejszą przestrzenią architektoniczną, której doświadczamy przez całe życie, jest nasz dom. Konkurs ten ma na celu ukazanie różnych możliwości tego, jak zmieni się projektowanie domów w przyszłości. Jaki będzie archetyp domu w roku 2122?” – pytają organizatorzy.

Nasza idea domu zmieniła się w ciągu ostatnich 100 lat wraz z postępem technologicznym w branży architektonicznej i projektowej, zmienia się do dzisiaj. Konkurs powstał właśnie po to, aby zachęcić architektów do dostrzeżenia postępujących zmian i pobudzić ich wyobraźnię, niezbędną w projektowaniu architektonicznym.

Zadaniem dla uczestników będzie zaprojektowanie domu dla 3-4 osobowej rodziny, która żyje w roku 2122. Należy wziąć pod uwagę to, jak zmieni się świat, trendy i materiały, z których powstają budynki.

Rejestracja do konkursu mija 31 grudnia 2022 roku. Prace konkursowe można nadsyłać do 10 stycznia 2023. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.