Interiors 2022. Konkurs

Interiors 2022. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza młodych architektów i studentów do udziału w konkursie Interiors 2022. Laureaci konkursu otrzymają możliwość zaprezentowania swoich zdolności przed międzynarodową widownią.

Nagroda ma na celu ukazanie wszystkich twarzy architektury i wywołanie dialogu na temat istniejących i przyszłych trendów w jej świecie. Nagrody UNI Design Awards doceniają innowacje i pomysłowość, zwłaszcza w reinterpretacji najbardziej znanych typologii architektonicznych. Jury wyłoni najlepsze projekty, które powstały na przestrzeni ostatnich czterech lat.

Do konkursu można zgłaszać projekty różnorodnych wnętrz – zarówno biur, miejsc publicznych, jak i domów jednorodzinnych oraz mieszkań. Konkurs ma charakter honorowy, uczestnicy nie otrzymają zatem nagród pieniężnych ani rzeczowych. Będą mieli jednak okazję prezentacji swoich umiejętności i dokonań przed międzynarodowym jury i publicznością związaną z branżą projektową i architektoniczną.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.