Izabelin szuka architekta. Konkurs SARP

Izabelin szuka architekta. Konkurs SARP

Urząd Gminy Izabelin, zdj. fotopiekarnik.pl

Warszawski oddział SARP we współpracy z Urzędem Gminy Izabelin ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji rewitalizacji przestrzeni publicznych centrum Izabelina wraz z przebudową Urzędu Gminy oraz budową dwóch obiektów użyteczności publicznej.

Konkurs ma charakter realizacyjny, a więc zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki. Do rywalizacji zaproszeni są jedynie ci, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia, opisane w regulaminie konkursu. „Celem i zadaniem Konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem architektonicznym, przestrzennym i funkcjonalno–użytkowym koncepcji rewitalizacji przestrzeni publicznych centrum Izabelina wraz z przebudową Urzędu Gminy oraz budową dwóch obiektów użyteczności publicznej, w obszarze wskazanym w Załączniku nr 6a do regulaminu jako zakres opracowania konkursowego. Konkurs architektoniczny został zorganizowany w celu uporządkowania i estetyzacji przestrzeni znajdujących się w centralnej części Izabelina jako przykład prawidłowego kształtowania ładu przestrzennego” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Pomimo tego, że wspomniane przez organizatorów obszary są zagospodarowane i wykorzystywane przez miasto, Urząd Gminy pragnie udoskonalić i unowocześnić je, aby lepiej służyły mieszkańcom i spełniały standardy biologicznej różnorodności bazującej na lokalnych gatunkach roślin. Jury będzie zwracać szczególną uwagę na zastosowanie zasad zrównoważonego budownictwa.

Plakat wydarzenia

Więcej informacji, kalendarium i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.