Roca One Day Design Challenge

Roca One Day Design Challenge

Materiały organizatora

Firma Roca zaprasza młodych architektów, studentów i projektantów do udziału w jednodniowym wyzwaniu  Roca One Day Design Challenge. Uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnością pracy pod presją czasu.

Roca One Day Design Challenge 2022 to czwarta odsłona wyzwania projektowego. Po raz kolejny uczestnicy będą mogli pokazać swoją kreatywność i zdolności. Jednodniowy konkurs polega na zaprojektowaniu obiektu użytkowego w zaledwie kilka godzin od ogłoszenia dokładnego tematu i ujawnienia szczegółowych wytycznych przez organizatorów.

„W związku z doświadczeniami ostatnich dwóch lat, od momentu wybuchu pandemii Covid-19, widzieliśmy jej globalny wpływ na rzeczywistość, w tym także na to jak projektanci szybko dostosowali się do nowych potrzeb. Higiena, dezynfekcja, dystans społeczny… to wszystko jest częścią nowych realiów, wraz ze zrównoważonym rozwojem, higieną osobistą, dostępnością i brakiem przystępnych cenowo mieszkań, które były kluczowymi elementami porządku ostatnich kilku lat. W związku z tą wyjątkową i niełatwą do przewidzenia sytuacją zdrowotną Roca One Day Design Challenge Poland 2022 odbędzie się online. Naszym celem jest zaangażowanie środowiska młodych projektantów w poszukiwania oryginalnych i innowacyjnych, a zarazem prostych rozwiązań, które usprawnią interakcję użytkownika z produktami łazienkowymi, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Kolejnym celem jest zapewnienie platformy do promowania, ułatwiania i koncentracji kreatywności w pokazie szybkiej i intensywnej pracy skupionej wokół łazienek - obszaru, który tradycyjnie nie jest przedmiotem wielu innowacji” – piszą organizatorzy.

Konkurs odbędzie się 15 października 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.