Konkurs na projekt Podkarpackiego Centrum Zdrowia Dziecka

Konkurs na projekt Podkarpackiego Centrum Zdrowia Dziecka

Oddział SARP w Rzeszowie ogłosił konkurs na projekt nowego kompleksu Podkarpackiego Centrum Zdrowia Dziecka przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do konkursu zaproszeni są jedynie profesjonalni architekci posiadający odpowiednie uprawnienia.

Konkurs będzie przebiegał dwuetapowo – w pierwszym etapie Sąd Konkursowy wybierze pięć najlepszych opracowań studialnych, których autorzy będą mieli okazje zaprezentować właściwe prace konkursowe w kolejnym etapie. Wyróżnione projekty zostaną nagrodzone pieniężnie.

„Konkurs jest konkursem realizacyjnym tzn. w którym Nagrodą jest nagroda pieniężna oraz zaproszenie autora (Uczestnika konkursu) wybranej pracy konkursowej do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, w celu wykonania usługi na podstawie pracy konkursowej. Przedmiot usługi został opisany w projekcie umowy stanowiących Załącznik nr 1 do Regulaminu. Celem Konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem architektonicznym, przestrzennym i funkcjonalno–użytkowym koncepcji nowego kompleksu Podkarpackiego Centrum Zdrowia Dziecka przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie wraz z zagospodarowaniem terenu, w obszarze wskazanym w Załączniku nr 7a jako zakres opracowania konkursowego” – możemy przeczytać w Regulaminie konkursu.

Komunikacja w konkursie odbywa się poprzez Elektroniczną Platformę Konkursową. Na stronie konkursu znajdują się również materiały do pobrania.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.