Konkurs na projekt muralu na budynku J Politechniki Rzeszowskiej

Konkurs na projekt muralu na budynku J Politechniki Rzeszowskiej

Materiały organizatora

Politechnika Rzeszowska zaprasza studentów kierunków artystycznych, artystów, grafików i malarzy do udziału w konkursie na mural, który ma ozdobić elewację budynku J należącego do Politechniki Rzeszowskiej. Jury oczekuje odważnych projektów, które będą stanowić godne wspomnienie o Ignacym Łukasiewiczu, a także oddadzą misję i przesłanie Politechniki.

Zapraszamy do udziału w konkursie  "Projekt muralu na budynku J". Celem konkursu jest promowanie osiągnięć Ignacego Łukasiewicza oraz wybór najlepszych prac inspirowanych życiem wynalazcy i ich prezentacja w przestrzeni publicznej miasta Rzeszów. Organizatorem i fundatorem nagród jest Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza” – piszą organizatorzy konkursu.

„Uczestnicy konkursu przedkładają organizatorowi drogą mailową projekt muralu na budynku J, czyli  wielkoformatowego malowidła ściennego, który zlokalizowany jest przy ul. Podkarpackiej 1 w Rzeszowie. Projekt ma być inspirowany osiągnięciami Ignacego Łukasiewicza, który jest patronem Politechniki Rzeszowskiej. Projekt, a następnie wykonanie muralu będzie stanowić upamiętnienie roku 2022 jako Roku Ignacego Łukasiewicza” – możemy przeczytać w ogłoszeniu na stronie Politechniki Rzeszowskiej.

Prace konkursowe można nadsyłać od 23 marca do 22 kwietnia 2022 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.