LBRA Cantilever CH73

LBRA Cantilever CH73

zdj. Cadaval & Solà-Morales

LBRA Cantilever CH73 to nowoczesna rezydencja w Meksyku, zaprojektowana przez pracownię Cadaval & Solà-Morales. Dom został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu mieszkańcom prywatności oraz spektakularnych widoków na otaczającą okolicę.

Rezydencja została zaprojektowana w taki sposób, że mieszkańcy mogą cieszyć się prywatnością dzięki umieszczeniu głównych pomieszczeń na pierwszym piętrze, a jednocześnie podziwiać piękno otoczenia dzięki przeszkleniom, które rozciągają się od podłogi aż po sufit.

Dom składa się z kilku poziomów, w tym z otwartą przestrzenią na dachu, gdzie znajduje się basen i taras. Na poziomie ulicy znajduje się garaż, a także przestronne foyer, które prowadzi do pozostałych części domu.

Rezydencja LBRA Cantilever CH73 została zbudowana z wykorzystaniem betonu i stali, co nadaje jej nowoczesny wygląd. Dom został również wyposażony w systemy pozwalające na kontrolę wilgotności oraz wentylację, co pozwala na oszczędność energii.

Dom został zaprojektowany w sposób, który umożliwia mieszkańcom korzystanie z naturalnego światła, a także zapewnia im widoki na otaczającą okolicę. Rezydencja LBRA Cantilever CH73 to przykład nowoczesnego projektowania, w którym funkcjonalność i estetyka są równie ważne.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.