LOS ANGELES AFFORDABLE HOUSING CHALLENGE

LOS ANGELES AFFORDABLE HOUSING CHALLENGE

zdj. Materiały organizatora

Strona Architecture Competitions ogłasza konkurs Los Angeles Affordable Housing Challenge, którego uczestnicy mają zaprojektować przyszłościowe domy z wykorzystaniem alternatywnych metod budownictwa. Obiekty mają stanąć w Los Angeles.

Konkurs ma na celu wyobrażenie sobie przyszłych rozwiązań mieszkaniowych, które będą uwzględniać zmiany klimatyczne i nowe technologie budowlane, a także będą reagować na zmieniające się dynamicznie potrzeby mieszkańców Los Angeles w zakresie przestrzeni życiowej i kosztów. Konkurs ma być platformą do eksploracji innowacyjnych podejść do projektowania przyszłych domów zrównoważonych pod względem środowiskowym i finansowym. Jury będzie szukać projektów, które wykorzystują nowe technologie, materiały i strategie, a jednocześnie zapewniają komfortowe, dostępne finansowo i funkcjonalne przestrzenie mieszkalne. Konkurs jest otwarty dla studentów, architektów, urbanistów i amatorów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.