Live, Laugh, Love. Konkurs

Live, Laugh, Love. Konkurs

Materiały oganizatora

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt centrum terapii dla osób z trudnościami ze zdrowiem psychicznym Live Laugh Love. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu architektonicznego dla centrum terapii, które będzie zapewniało komfortowe i przyjazne środowisko dla pacjentów, personelu medycznego oraz rodzin pacjentów.

Centrum terapii powinno mieć odpowiednio zaprojektowane pomieszczenia, które będą służyły do prowadzenia terapii i zajęć terapeutycznych, a także do relaksu i odpoczynku pacjentów. Ważnym elementem projektu będzie również uwzględnienie tego, aby budynek był zaprojektowany tak, aby nie wykluczał żadnych grup użytkowników, np. osób poruszających się na wózkach. Projekt powinien uwzględniać również elementy krajobrazu, które pomogą w stworzeniu spokojnej i relaksującej atmosfery dla pacjentów. Przyjazne otoczenie, w którym będą mogli oni odpocząć, zrelaksować się i skoncentrować na procesie terapeutycznym, będzie kluczowe dla powodzenia projektu.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 2 października 2023 roku. Więcej informacji na temat konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.