Minimal. Konkurs

Minimal. Konkurs

Materiały organizatora

Amor vacui, czyli umiłowanie pustki, jest hasłem przewodnim minimalistycznego projektowania. Projektanci i artyści, którzy nie boją się oddawać głosu przestrzeni, od lat podbijają rynek i serca wielbicieli nowoczesnego projektowania. Konkurs Minimal rzuca młodym artystom wyzwanie przekazania maksimum treści przy użyciu ograniczonego wachlarza środków.

Platforma UNI zaprasza młodych fotografów, artystów i projektantów do udziału w konkursie na minimalistyczną fotografię. Uczestnicy będą musieli wykonać cykl fotografii, które ukażą minimalistyczny styl życia, a przede wszystkim minimalizm w projektowaniu wnętrz i aranżacji przestrzeni publicznych. Ich zadaniem będzie również przekonanie odbiorcy o tym, że ograniczenie bodźców płynących z otoczenia i dobrowolne wyzbycie się nadmiaru przedmiotów wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i zadowolenie z życia.

W zestawie powinno znajdować się maksymalnie 8 zdjęć, które tworzą swoisty fotoreportaż przedstawiający minimalistyczne podejście do życia i przestrzeni. Zdjęcia mają mieć mniej niż 10 MB, a ich rozmiar powinien wynosić 2800px x 3500px. Fotografiom mają towarzyszyć tytuły i dane, a także tekst koncepcyjny, którego objętość nie przekracza 250 słów.

Na zwycięzców czekają nagrody. Do konkursu zgłaszać się można do 21 listopada 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.