Movable House. Konkurs

Movable House. Konkurs

Materiały organizatora

Rusza konkurs na projekt domu dla współczesnego nomada, Movable House. Uczestnicy będą mieli okazję pokazać swoją kreatywność i zrozumienie różnych, często niestandardowych, stylów życia.

Jesteś architektem lub projektantem? Interesujesz się designem i lubisz wyzwania? Świetnie się składa! Wracamy z nową edycją konkursu dla młodych architektów i projektantów. Temat tegorocznej edycji: „MOVABLE HOUSE – Dom Współczesnego Nomada” Dom, który podąża za tobą… Czy to możliwe? Zacznij kreatywną przygodę projektując dom dla współczesnego Nomada…
Dom, który praktycznie zabierzesz wszędzie! Tam gdzie pracujesz i tam gdzie wypoczywasz! Dom z unoszonym dachem, albo z tarasem na dachu! Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie projektu „MOVABLE HOUSE – Dom Współczesnego Nomada”. Może to być adaptacja istniejącego pojazdu na jeżdżący dom albo zbudowanie go od podstaw z wykorzystaniem oferowanych przez firmy motoryzacyjne podwozi do zabudowy. Musi to być jednak indywidualna przestrzeń mieszkalna gotowa do zamieszkania od zaraz” – piszą organizatorzy.

Zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma 1.000 euro nagrody, drugiego – 400 euro, a trzeciego – 300 euro. Projekty można zgłaszać do 31 stycznia 2023. Więcej informacji, szczegółowe wytyczne oraz kalendarium znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.