Dyplom z Archicadem. Konkurs

Dyplom z Archicadem. Konkurs

Materiały organizatora

Pod koniec tego miesiąca mija czas nadsyłania prac do konkursu Dyplom z Archicadem 2022/2023! Do udziału w konkursie zaproszeni są absolwenci kierunków projektowych.

Wykonaj swoją pracę magisterską lub inżynierską (licencjacką) z wykorzystaniem programu Archicad i zgłoś ją do konkursu. Złożone mogą być projekty z zakresu architektury, architektury wnętrz, urbanistyki i architektury krajobrazu obronione w okresie pomiędzy 01 stycznia 2022 r. a 28 lutego 2023 r” – piszą organizatorzy konkursu.

W konkursie przewidziane są nagrody o puli 70 tys. zł. Zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

PRACE MAGISTERSKIE

I NAGRODA - 6 000 zł + program Archicad (pełna komercyjna licencja)

II NAGRODA - 4 000 zł + programy Archicad START Edition i Twinmotion

III NAGRODA - 3 000 zł + program Archicad START Edition

PRACE INŻYNIERSKIE

I NAGRODA - 5 000 zł

II NAGRODA - 3 000 zł

III NAGRODA - 2 000 zł

„To konkurs z tradycją - do tej pory, przez 5 edycji napłynęło do nas 1000 dyplomów. W konkursie oceniana jest kreatywność, która nie jest ograniczona restrykcyjnymi kryteriami. Udział w konkursie daje lepszy start w życiu zawodowym. Wasz sukces na pewno zostanie doceniony. Jesteście przyszłością polskiej architektury - pokażcie się!” – zachęcają organizatorzy konkursu.

Zgłoszenia można nadsyłać do 28 lutego 2023. Szczegóły znajdziecie na stronie konkursu.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.