Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy

Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy

Warszawiacy! Do 2 marca potrwają zgłoszenia do 6. edycji Nagrody Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy. Propozycje najlepszych warszawskich budynków minionego roku może zgłaszać każdy mieszkaniec Stolicy – inwestor, architekt, jak i miłośnik sztuki projektowania.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w otwartym liście zamieszczonym na stronie wydarzenia zachęca Warszawian do spacerów ulicami miasta w poszukiwaniu najciekawszych budynków roku 2019, dokładnego przyglądania się ich walorom estetycznym i testowania ich funkcjonalności.

nagroda

W poprzednich edycjach nagrody zostały przyznane w następujących kategoriach:

  • najlepszy budynek użyteczności publicznej;
  • najlepszy budynek komercyjny;
  • najlepszy obiekt mieszkalny;
  • najlepsza rewitalizacja;
  • najlepsza przestrzeń publiczna;
  • najlepsze wydarzenie architektoniczne.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jest Prezydent m.st. Warszawy. Nagroda przyznawana jest we współpracy z Oddziałem Warszawskim Stowarzyszenia Architektów Polskich, Mazowiecką Okręgową Izbą Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Oddziałem Warszawskich Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie organizatora. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.