Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy. 7. edycja konkursu

Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy. 7. edycja konkursu

Plakat wydarzenia

Rusza 7. Edycja Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy! Jak co roku można zgłaszać swoich kandydatów przez stworzoną do tego stronę internetową.

W tym roku Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy zostanie przyznana w następujących kategoriach: Architektura użyteczności publicznej, Architektura komercyjna, Architektura mieszkaniowa, Nowe życie budynków, Projektowanie przestrzeni publicznej oraz Wydarzenie architektoniczne. Jury przyzna również specjalne nagrody dla obiektów szczególnie przyjaznych środowisku oraz tych najlepiej przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Najlepszy stołeczny budynek otrzyma prestiżową nagrodę Grand Prix.

Swoje nominacje można zgłaszać do 8 marca 2021 przez stronę internetową nagroda.architektoniczna.pl. Zgłoszone realizacje będą oceniane przez jury złożone z najlepszych specjalistów w dziedzinach architektury, urbanistyki i budownictwa.

Zapraszamy Warszawiaków do zgłaszania swoich faworytów!

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.