Nagroda im. Jana Baptsty Quadro

Nagroda im. Jana Baptsty Quadro

Poznańskie Stare Miasto, zdj. poznan.pl

Poznański SARP zaprasza mieszkańców miasta, turystów, architektów i inwestorów do składania zgłoszeń do konkursu architektonicznego o Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro 2019.

Przyznawana od 21 lat nagroda zawdzięcza swoje imię Janowi Baptyście Quadro – wielkiemu architektowi, autorowi projektu poznańskiego ratusza, który od setek lat cieszy oczy mieszkańców, będąc wizytówką miasta i  przyciągając do niego entuzjastów architektury.

Zgłosić można każdy obiekt architektoniczny, który powstał w Poznaniu przed końcem roku 2019 – pod uwagę będą brane wszystkie przestrzenie, które mają swój wkład w charakter miasta: budynki, place, skwery czy parki.

Termin składania zgłoszeń mija 30 czerwca, a swój werdykt jury ogłosi w październiku, podczas corocznych obchodów Dnia Architekta.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie organizatora.

 

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.