Naturopathy. Konkurs na projekt centrum ajurwedy

Naturopathy. Konkurs na projekt centrum ajurwedy

Materiały organizatora

Konkurs Naturopathy zbierze najlepsze projekty centrum medycyny naturalnej w Indiach. Obiekt, który ma promować zdrowy styl życia i znane od wieków oraz sprawdzone metody utrzymania zdrowia i leczenia chorób.

Wschodnia mantra „Zdrowie to bogactwo” jest kluczem do udanego życia. Głębia tej prawdy jest niedostrzegalna w młodości, ale z biegiem lat staje się coraz bardziej zrozumiała. Zdrowie i dobre samopoczucie mają wielką wartość. Mieszkańcy zachodniego świata, coraz częściej rozczarowani farmakologicznymi metodami zapobiegania chorobom i ich leczenia, sięgają po pradawne, sprawdzone przez przodków metody medycyny naturalnej, która wspomaga konwencjonalne leczenie i pozwala utrzymać zdrowie na dłużej. Jest również, jak wskazują organizatorzy konkursu, znacznie bardziej ekologicznym rozwiązaniem, gdyż przemysł farmaceutyczny w dużej mierze dokłada się do nadprodukcji śmieci.

Wyzwaniem, przed którym staną uczestnicy konkursu Naturopathy, jest zaprojektowanie centrum medycznego dla specjalistów ajurwedy, w którym przeprowadzane będą konsultacje oraz zabiegi.  Celem projektu jest uwzględnienie dostrzegalnego na całym świecie trendu zainteresowania tradycyjną medycyną. Centrum pomoże promować alternatywy dla szeroko rozpowszechnionych leków tradycyjnych, a także leczenie wspomagające przy terapii lekami.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać uprawnień ani licencji. Udział w konkursie jest płatny. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne. Termin zgłaszania prac mija 8 listopada 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.