Nowoczesny biurowiec autorstwa Brandon Haw Architecture

Nowoczesny biurowiec autorstwa Brandon Haw Architecture

1501 Penn Avenue, zdj. Focus Studio

Architekci z Brandon Haw Architecture  prezentują projekt wieżowca, który uświetni dzielnicę biznesową w Pittsburghu. Jego otoczenie będzie przyjazne spacerowiczom, pracownikom kompleksu, a zwłaszcza tym, którzy podróżują rowerami.

Studio architektoniczne oraz deweloper zaprezentowali wizualizacje projektu 21-piętrowego budynku biurowego na 1501 Penn Avenue w Pittsburghu. Wieżowiec, zaprojektowany przez międzynarodowe studio architektoniczne Brandon Haw Architecture z siedzibą w Nowym Jorku, ma uświetnić centrum biznesu w mieście, stając się ikoną sukcesu i nowoczesności.

Usytuowany w Pittsburgh's Strip District – centrum biznesu, rozwoju technologii, kultury i innowacji, 1501 Penn Avenue “jest doskonale zaprojektowany dla potrzeb współczesnego biznesu, oferując […] wysokie sufity, mnóstwo naturalnego światła, energooszczędne systemy oraz udogodnienia klasy A”. Budynek stanie obok siedzib takich firm jak Google, Apple, Bosch, Uber, Microsoft czy IBM.

1501 Penn Avenue, zdj. Focus Studio

Brandon Haw, odpowiedzialny za świetne projekty na całym świecie, zaprojektował budynek o powierzchni 950 000 stóp kwadratowych, który obejmie 13 pięter powierzchni biurowych oraz centrum handlowe. Dodatkowo projekt tworzy otwartą przestrzeń publiczną z salami konferencyjnymi, centrum sportowym, kawiarnią dla rowerzystów, a także wieloma innymi sklepami i restauracjami.

1501 Penn Avenue, zdj. Focus Studio

„1501 Penn Ave ma być wygodnym w użytkowaniu, energooszczędnym i odpowiadającym na potrzeby użytkowników budynkiem, spokojnym i ponadczasowym dodatkiem do Strip District, zapewniającym przestrzeń biurową, która jest przygotowana na przyszłość dla potrzeb miejsc pracy nowej generacji. Dołożono wszelkich starań, aby ulepszyć otaczający go obszar publiczny za pomocą wysadzanych drzewami ulic oraz wybudowanie ścieżek rowerowych” – mówi architekt.

1501 Penn Avenue, zdj. Focus Studio

źródło: archdaily.com

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.