Rethinking The Future Architecture Awards 2023

Rethinking The Future Architecture Awards 2023

Materiały organizatora

DESIGN AWARDS: RTF zaprasza architektów i projektantów wnętrz z całego świata do zgłaszania projektów do konkursu Rethinking The Future Architecture Awards 2023. Nadesłane projekty mogą być zrealizowane lub pozostawać na etapie konceptu.

Rethinking The Future Awards to jedna z najbardziej renomowanych nagród w dziedzinie architektury i designu. Zwycięstwo w konkursie RTF Architecture Awards 2023 da Twoim klientom i potencjalnym klientom pewność, której potrzebują, aby zainwestować w Twoje usługi” – piszą organizatorzy konkursu.

„Nagroda RTF 2023 Rethinking Future Architecture Awards 2023 obejmuje różne dyscypliny i typy projektów, więc niezależnie od tego, czy bohaterem twojego projektu jest obiekt mieszkalny dla 1000 rodzin, czy też lampa na zamówienie, możesz zgłosić swój projekt. […]  Rethinking The Future Architecture Awards 2023 nagrodzi nadesłane zgłoszenia w 50 kategoriach. Między innymi w konkursie znajdą się kategorie koncepcyjne i zrealizowane, projekty wnętrz, krajobrazu, produktów, wystaw i urbanistyki” – czytamy na stronie organizatora.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 31 stycznia 2023. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.