Spacestop. Konkurs

Spacestop. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich do udziały w konkursie Spacestop, którego przedmiotem jest projekt hotelu w kosmosie, który będzie przystanią dla podróżujących pomiędzy planetami ludzi.

Konstantin Ciołkowski powiedział kiedyś, że ziemia jest kolebką ludzkości, ale ludzkość nie może pozostać na niej na zawsze. Przez długi czas patrzyliśmy w niebo i zastanawialiśmy się, co tam jest. Ta ciekawość doprowadziła nas teraz do punktu, w którym przygotowujemy się do podboju wszechświata” – piszą organizatorzy konkursu Spacestop.

Postępujące zmiany klimatyczne zachęcają naukowców do rozważania przeniesienia ludzkości poza Ziemię. Na razie koncepty te nie są nawet bliskie realizacji, wyobraźnią wielu futurystów zawładnęła jednak wizja rozwijania ludzkiej cywilizacji w Kosmosie.

Zaprojektuj mieszczący się w Kosmosie hotel z setką apartamentów, który będzie służył jako przystanek dla podróżnych podróżujących między planetami. Daj ponieść się wyobraźni – oceniane będą nie tylko funkcje projektu, ale również jego estetyka.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich niezależnie od wykształcenia i posiadanych uprawnień. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.