SEA DESIGN CONTEST

SEA DESIGN CONTEST

Materiały organizatora

Tigullio Design District i Nautic One zapraszają chętnycyh z całego świata do udziału w konkursie Sea Design Contest. Konkurs zbierze projekty przedmiotów związanych z morzem.

Tigullio Design District i Nautic One poszukują projektów związanych z motywami morskimi. Chociaż nie ma szczególnych ograniczeń związanych z kategorią poszukiwanych projektów produktów lub usług, zgłoszenia powinny nawiązywać do tematu morza i mieć na celu rozwiązywanie problemów związanych z codziennym życiem na morzu. Uczestnicy mogą zatem zgłaszać różne rodzaje koncepcji projektowych, takich jak łodzie, produkty, usługi, innowacyjne systemy, projekty związane z ochroną środowiska morskiego itd.

Pierwsza edycja konkursu Sea Design Contest (2022) skierowana była do włoskich studentów. Uczestniczyły w niej uczelnie związane z marynarką. Tegoroczna edycja jest otwarta dla chętnych studentów i absolwentów kierunków projektowych z całego świata.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 28 lutego 2023 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.