Singapore Good Design 2022

Singapore Good Design 2022

Materiały organizatora

Organizatorzy międzynarodowego konkursu Singapore Good Design 2022 zapraszają młodych architektów i projektantów do nadsyłania zgłoszeń! Konkurs zostanie rozstrzygnięty w siedmiu kategoriach.

Cześć wszystkim! Porozmawiajmy o projektowaniu. Wszyscy tutaj podzielamy jedno przekonanie – dobry projekt to również sprawne rozwiązywanie problemów. Steve Jobs powiedział, że projektowanie to nie tylko estetyka i uczucie. W projektowaniu chodzi o sposób działania” – piszą organizatorzy konkursu.

Uczestnicy zachęcani są do zgłaszania swoich prac w siedmiu kategoriach: Produkt, Architektura, Architektura wnętrz, Experience design, Rozwiązania cyfrowe, Branding oraz Zrównoważony rozwój. Przewidziana jest również dodatkowa kategoria Virtually Unlimited. Organizatorzy wskazują kryteria, którymi powinni kierować się uczestnicy podczas projektowania. Są nimi między innymi empatia i zrozumienie potrzeb użytkowników, etyka pracy i projektowania, społeczna odpowiedzialność oraz chęć inspirowania innych swoimi dokonaniami.

„Singapore Good Design (SG Mark) istnieje po to, aby ustanowić nową, wyjątkową jakość dla projektowania, a także docenić firmy i osoby, które wnoszą prezentują sobą określone wartości, koncentrując się na ludzkich doświadczeniach oraz dostarczając rozwiązania za pomocą swoich produktów i usług […]. Jej nadrzędnym celem jest pozytywne oddziaływanie na biznes, dążenie do poprawy jakości życia społeczności oraz wywieranie wpływu na kulturę” – możemy przeczytać na stronie konkursu.

Prace można nadsyłać do do 15 lutego 2022 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.