Strays. Konkurs

Strays. Konkurs

zdj. Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich chętnych do udziały w konkursie Strays, którego przedmiotem jest projekt nowoczesnego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Konkurs Strays to międzynarodowe wyzwanie projektowe, które zachęca do zaprojektowania przyjaznej przestrzeni dla bezdomnych zwierząt. Celem konkursu jest stworzenie przestrzeni, która zapewni bezdomnym zwierzętom poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a jednocześnie będzie zintegrowana z otoczeniem i wzmocni lokalną społeczność. Konkurs ma na celu rozwijanie innowacyjnych podejść i kreatywnych rozwiązań w dziedzinie projektowania architektonicznego i urbanistycznego dla dobra zwierząt bezdomnych. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie przestrzeni, która uwzględni potrzeby i zachowania zwierząt, a jednocześnie będzie praktyczna i efektywna w codziennym użytkowaniu. Konkurs jest otwarty dla architektów, projektantów, studentów architektury i wszystkich zainteresowanych tematyką projektowania przestrzeni dla zwierząt.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora. 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.