The Artisan Crossing

The Artisan Crossing

Materiały organizatora

Ogłoszono międzynarodowy konkurs projektowy The Artisan Crossing, organizowany przez platformę Uni.xyz. Celem konkursu jest zachęcenie architektów i projektantów do zaprojektowania innowacyjnego i zrównoważonego projektu mostu, który połączy nowoczesne technologie z artystycznym podejściem.

Konkurs skierowany jest do studentów architektury, absolwentów oraz młodych architektów do 5 lat po ukończeniu studiów. Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować most który będzie uwzględniać aspekty zrównoważonego rozwoju, w tym wykorzystanie materiałów przyjaznych dla środowiska. Projekt musi również uwzględniać tradycyjne rzemiosło i techniki, takie jak tkactwo, garncarstwo i rzeźbiarstwo. Celem projektu jest stworzenie przestrzeni dla działań twórczych w mieście.

Projekty będą oceniane przez międzynarodowe jury, które będzie brało pod uwagę kreatywność, oryginalność, zrównoważony charakter i funkcjonalność projektów. Nagrody zostaną przyznane w formie pieniężnej.

Konkurs The Artisan Crossing ma na celu promowanie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań architektonicznych, które mogą przyczynić się do poprawy jakości życia w miastach oraz zachowania tradycyjnego rzemiosła i promocji kultury. Zgłoszenia projektów będą przyjmowane do 30 kwietnia 2023 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.