The Warsaw HUB obiektem bez barier

The Warsaw HUB obiektem bez barier

The Warsaw Hub, zdj. thewarsawhub.pl

Podano do wiadomości publicznej, że warszawski kompleks budynków The Warsaw Hub grupy Ghelamco Poland został odznaczony certyfikatem „Obiekt bez barier”, przyznawanym przez Fundację Integracja. Certyfikat gwarantuje, że budynki zostały zaprojektowane tak, aby były dostępne i przyjazne dla wszystkich, bez względu na wiek i sprawność fizyczną.

The Warsaw HUB zasadniczo zmienia krajobraz warszawskiej Woli, uwzględniając potrzeby osób z różnymi niepełnosprawnościami. Cieszę się, że inwestor zadbał o zapewnienie dostępności dla przyszłych pracowników i klientów, a my mogliśmy wesprzeć go w tych staraniach. Certyfikat Integracji potwierdza, że budynek i przestrzeń wokół niego nie będą stanowić bariery dla różnych użytkowników” – powiedziała Ewa Pawłowska, prezes Fundacji Integracja, działającej na rzecz poprawy komfortu życia osób z niepełnosprawnościami.

Fundacja miała wgląd w plany budowy The Warsaw HUB jeszcze przed rozpoczęciem przetargów. Jarosław Zagórski, prezes Ghelamco Poland, podkreśla, jak duży wkład miały osoby z Fundacji przy tworzeniu przyjaznego dla wszystkich użytkowników budynku. „Zdecydowaliśmy się na współpracę z Fundacją Integracja, ponieważ dysponują unikalną wiedzą i doświadczeniem pozwalającą zwiększyć dostępność architektoniczną budynków dla osób niepełnosprawnych. Uwagi jakie fundacja przekazała nam podczas całego procesu budowy The Warsaw HUB pozwoliły na zaprojektowanie i wybudowanie budynków przyjaznych rzeczywiście dla wszystkich ludzi” – mówi.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.