Tiny House. Konkurs

Tiny House. Konkurs

Plakat wydarzenia

Trend miniaturowych domów zrobił furorę na całym świecie. Okazuje się, że wcale nie potrzeba wielopokojowego mieszkania czy domu, aby żyć wygodnie i stylowo. Organizatorzy konkursu Tiny House, organizacja Volume Zero, zaprasza architektów i projektantów do zaprojektowania małego domu, który odpowie na potrzeby współczesnego człowieka.

Zadaniem konkursowym jest przedstawienie projektu domu, którego łączna powierzchnia nie przekroczy ok. 28 metrów kwadratowych. W jego planie musi znajdować się sypialnia dla dwóch osób, łazienka, kuchnia, strefa dzienna z jadalnią i gabinet.

W jury, które wybierze najlepszy projekt ze wszystkich nadesłanych, zasiądą uznani architekci i praktycy architektury z Indii, Brazylii, Norwegii i Stanów Zjednoczonych. Zwycięzca pierwszego miejsca zostanie zagrodzony kwotą 2000 $. Drugie i trzecie miejsce otrzymają odpowiednio 1200 $ i 800 $.

Termin rejestracji do konkursu mija 10 grudnia 2020, natomiast prace należy złożyć do 18 grudnia. Więcej informacji, kalendarium i regulamin konkursu znajduje się na oficjalnej stronie organizatora. 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.