Uncommon. Konkurs

Uncommon. Konkurs

Materiały organizatora

Nowy, pracowity styl życia ma zgubny wpływ na dobrostan ludzi. Aby uwolnić się od presji związanej z pracą, ludzie szukają możliwości ucieczki, podróży do malowniczych miejsc, aby się zrelaksować i nabrać sił do życia. Konkurs Uncommon zbierze projekty butikowego hotelu w malowniczym otoczeniu.

Podróże zapewniają niezbędną przerwę od wyczerpującego życia, jakie ludzie wiodą w miastach. W przeszłości wakacje oznaczały krótkie wypady za miasto, ale dzięki nowemu trybowi pracy online ludzie mają swobodę wyboru miejsca pracy i mogą podróżować miesiącami, nie rezygnując z pracy. Daje im to szansę na poznanie nowego miasta, zamieszkanie w nim i bycie częścią lokalnego życia codziennego. W każdej podróży priorytetem jest zakwaterowanie. Ludność podróżująca i pracująca ma szczególne wymagania, jeśli chodzi o organizację przestrzeni. Ponieważ praca będzie stanowić główną część ich codziennych zajęć, konieczne jest, aby mieszkanie lub dom były do tego dobrze przystosowane.

Właśnie taka przestrzeń jest przedmiotem konkursu projektowego Uncommon. Zaprojektuj butikowy hostel, który będzie składał się z przestrzeni mieszkalnej oraz pomieszczeń do pracy. Jakość projektu powinna zostać zrównoważona z ceną jego wykonania. Istotna jest wygoda użytkowników, estetyka i możliwość dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Projekt może być inspirowany lokalną kulturą, aby zapewnić użytkownikom wrażenie połączenia z otoczeniem i jego historią.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.