Urban Design Award

Urban Design Award

Materiały organizatora

Praska politechnika zaprasza młodych projektantów do udziału w konkursie Urban Design Award 2022/2023. Młodzi artyści będą mieli okazję przedstawić swoje prace przed szeroką międzynarodową publicznością.

Jurorzy czekają na prace dyplomowe i roczne, które prezentują wysokiej klasy projekty urbanistyczne i architektoniczne.

„Nagroda Urban Design Award jest corocznie przyznawana przez FA CTU w Pradze wraz z głównym partnerem Stowarzyszenia Urbanistyki i Planowania Przestrzennego Republiki Czeskiej. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci studiów stacjonarnych uczelni z krajów Grupy Wyszehradzkiej 4. Propozycje konkursowe ocenia międzynarodowe jury złożone głównie z architektów i urbanistów pracujących poza środowiskiem akademickim. Prace konkursowe konfrontowane są więc z praktyką z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego. Partnerami konkursu są krajowe stowarzyszenia urbanistów (AUUP ČR, MUT, TUP, ZUUPS)” – piszą organizatorzy.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać projekt wraz z dokumentacją pod adres podany na stronie organizatora. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.