Vino. Konkurs na projekt sali do degustacji wina

Vino. Konkurs na projekt sali do degustacji wina

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza studentów kierunków architektonicznych i profesjonalistów do udziału w konkursie Vino, którego przedmiotem jest projekt sali służącej do degustacji wina.

Organizatorzy konkursu poszukują ambitnych, kreatywnych koncepcji przestrzeni, która będzie pełnić określoną funkcję, jednocześnie wpływając na odczucia i zmysły przebywających w niej osób. Projekty przestrzeni degustacyjnej, których oczekują jurorzy, mają być nowoczesne, odpowiadające na potrzeby współczesnego użytkownika, ale bez utraty ich tradycyjnego charakteru.

„Celem jest stworzenie atmosfery, która pozwoli użytkownikom na doświadczanie. Projekt powinien oddawać ducha wina i angażować wszystkie zmysły. Celem konkursu jest przełożenie kulturowego i historycznego znaczenia wina na język architektury wnętrz” – piszą organizatorzy.

Konkurs ma charakter koncepcyjny i jest prowadzony w języku angielskim. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Kalendarium i więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.