Wystawa Roberta Koniecznego w Krakowie

Wystawa Roberta Koniecznego w Krakowie

Arka Koniecznego. zdj. KWK Promes

Prace zrealizowane przez architekta i jego studio KWK Promes będzie można oglądać w krakowskiej galerii GAGA.

Robert Konieczny robi zawrotną karierę w kraju i za granicą. Zyskał popularność dzięki takim realizacjom jak Dom Bezpieczny, Dom Kwadrantowy czy doskonale wszystkim znana Arka Koniecznego. Projekty Koniecznego zostały również docenione przez Francuską Akademię Architektury, a sam architekt - przyjęty do tej prestiżowej organizacji.

Krakowska Galeria Architektury GAGA będzie miała przyjemność przestawić wybrane prace Koniecznego. Wystawa Ruchome/Nieruchome zostanie zorganizowana pod kuratelą Dawida Hajoka i potrwa od 5 grudnia 2019 do końca roku.

 

Ruchome/Nieruchome

Galeria Architektury GAGA

ul. Rajska 12, Kraków

05-31.12.2019

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.