Book of Lists przedstawia, numer jeden rynku nieruchomości

Book of Lists przedstawia, numer jeden rynku nieruchomości

W zestawieniu deweloperów nieruchomości biurowych w rankingu biznesowym Book of Lists 2014 pierwsze miejsce zajęła firma Ghelamco Poland, a flagowy projekt dewelopera – Warsaw Spire, znalazł się na pierwszym miejscu jako największy realizowany obecnie projekt biurowy w Polsce.

Ghelamco to jeden z czołowych deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównywanego budownictwa w CEE. Ghelamco przez 23 lata obecności na polskim rynku oddała do użytku prawie 500 000 m2 biur. Planowane jest, iż w najbliższych 3-4 latach portfolio powiększy się o kolejne 300 000 m2- w tym 100 000 m2 w projekcie Warsaw Spire. Firma ukończyła dwa projekty: T-Mobile Office Park oraz Łopuszańska Business Park, o łącznej powierzchni ok. 60 000 m2.

W 19. Już edycji Book of Lists firma Ghelamco Poland uplasowała się na pierwszym miejscu pod względem powierzchni biurowej oddanej do użytku w 2013 roku. Ranking Book of Lists wydawany jest przez Valkea Media od 1995 roku. Rocznik zawiera 67 list rankingowych opisujących 8 głównych sektorów polskiej gospodarski, w tym rynek nieruchomości. Publikacja jest największym i najdłużej obecnym na rynku rankingiem biznesowym.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.