Osiedle Nowiec w Gdańsku - sukces domów jednorodzinnych

Osiedle Nowiec w Gdańsku - sukces domów jednorodzinnych

Jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim – Inpro SA, sprzedał 214 domów na Osiedlu Nowiec. W aktualnej ofercie pozostał ostatni dom wolnostojący z przepięknym widokiem na morenowe wzgórza i las.
Taka informacja w dzisiejszych czasach jest niespotykana, jednak jak widać nadal się zdarza.

Osiedle Nowiec, zaprojektowane z myślą o mieszkańcach, którzy cenią aktywny wypoczynek w bliskim kontakcie z przyrodą, to kompleks domów jednorodzinnych, bliźniaczych i szeregowych w Gdańsku Matemblowo przy ul. Dolne Młyny. Domy znajdują się w doskonałym miejscu przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, w dolinie Rzeki Strzyży, z przepięknym widokiem na lasy i morenowe wzgórza. Lokalizacja gwarantuje doskonały dojazd do centrum Gdańska, Wrzeszcza i Oliwy. Cała inwestycja obejmuje 215 domów, z czego w sprzedaży pozostał już tylko jeden wolnostojący dom. Od południowego wschodu wokół domu rozciąga się duży taras i przestronne okna. Całkowity koszt nieruchomości to 1.550.000 zł brutto. Powierzchnia całkowita domu razem z garażem i tarasem wynosi 212,9 mkw. i stoi na działce o powierzchni 651,9 mkw. Całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane, deweloper zadbał również o tereny zielone, plac zabaw oraz wielofunkcyjne boisko.

W aktualnej ofercie domów jednorodzinnych Inpro SA znajdują się również domy na osiedlu Golf Park przy jeziorze Tuchomskim oraz na osiedlu Wróbla Staw domy przy jeziorze Wróbla Staw.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.