Temple of  Agape na Festiwalu Miłości w Londynie

Temple of  Agape na Festiwalu Miłości w Londynie

Tymczasowa instalacja, która znalazła się na Festiwalu Miłości w Londynie została zlecona przez londyńskie Soutbank Centre. Realizacją owej instalacji zajęli się Morag Myerscough i Luke Morgan.

Festiwal miłości opiera się na siedmiu starożytnych motywach  miłości wywodzących się z kultury greckiej – Storge, Pragma,  Philia, Philautia, Eros i Ludos. Niniejszy projekt Temple of  Agape nawiązuje do pierwszej z nich. Wprowadzeniem do  ogromnej instalacji jest 60-metrowa trasa z „ławkami miłości”  osłoniętymi kolorowymi parawami. Temple od Agape powstała  bardzo szybko z koncepcyjnego szkicu, jaki Morag Myerscough  wykonał w pociągu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.