Ruszają międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz - Warsaw Home

Ruszają międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz - Warsaw Home

warsaw home, źródło: materiały prasowe

W czwartek 3 października rozpocznie się 4. edycja targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Impreza potrwa cztery dni i zakończy się 6 października.

Oferta

Warsaw Home stworzono z myślą o wykreowaniu wspólnej przestrzeni dla projektantów, architektów, producentów oraz dystrybutorów. Każdy kto poszukuje wyposażenia swoich mieszkań i firm znajdzie tu szeroką ofertę wystawców krajowych oraz zagranicznych. Z każda kolejną edycją liczba uczestników targów wzrasta, czyniąc z nich największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

W poprzedniej, trzeciej edycji Warsaw Home (4–7 października 2018 r.) udział wzięło 623 wystawców (w tym 119 zagranicznych), zaś przez pięć hal o łącznej powierzchni ponad 120 000 m² przewinęło się 67325 osób z całego świata.

Warsaw Home, mat. prasowe

W tym roku strefa targów została podzielona na pięć sektorów: Selected Design, Selected Furniture, Deco, Kitchen & Dining oraz Interior Finish. Jak zauważa Katarzyna Ptak, twórczyni oraz dyrektorka całej inicjatywy, „[...] celem wydarzenia jest stworzenie miejsca, które będzie platformą biznesową do zawierania międzynarodowych kontraktacji, ale też miejscem spotkań wszystkich pasjonatów dobrego designu. Mając na uwadze komfort zarówno naszych wystawców, jak i odwiedzających, stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego chcemy zgromadzić u nas najlepsze światowe marki – niezależnie od tego z jakiego kraju pochodzą”.

Prócz niezwykle bogatej oferty wystawienniczej organizatorzy targów, Ptak Warsaw Expo, przygotowali m.in. panele dyskusyjne, warsztaty oraz wykłady prowadzone przez specjalnych gości targów. Z kolei fani kinematografii będą mogli wziąć udział w pokazie filmów dokumentalnych o zmianach klimatycznych – Antropocen: Epoka człowieka, Sól ziemi, Był sobie las.

Warsaw Home, mat. prasowe

Lokalizacja

Targi Warsaw Home odbędą się pod Warszawą, przy Al. Katowickiej 62 w miejscowości Nadarzyn i potrwają od godziny 10.00 do 18.00. Aby ułatwić dojazd, organizatorzy udostępnili bezpłatne shuttle buses, które odjeżdżają z centrum Warszawy, z przystanku autobusowego Dworzec Centralny 06 (Autobusy kursują od 9.45 do 16.00, co 15 minut do godz. 13.00, później co 30 minut), z Mokotowa, przystanek Metro Wilanowska 01 (co 30 minut, od 9.45 do 17.45) oraz z lotniska Okęcie, stanowisko 20 (co godzinę, od 9.45 do 17.45).

Warsaw Home, mat. prasowe

Więcej informacji o targach znajdziecie na ich oficjalnej stronie internetowej: warsawexpo.eu

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.